İSKİLİP SİYASET

İskilip'te Mahalli Seçimlerden Haberler ve Yorumlar
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap
İSKİLİP SİYASET

İSKİLİP SİYASET - Kayıt Anlaşması


Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.

ÖZEL ŞARTLAR DİKKAT :1. Bu siteye üye olurken kullandığınız email adresleri ve ip nonuz kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Site yönetimi bunu size garanti eder. Hukuki bir durumun ortaya çıkması ve yasal mercilerin talep etmesi durumunda ilgili yerlere verilir. 2. Çok zor bir ihtimallede olsa sitenin hacklenmesi nedeniyle bu bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesinden sitemiz yönetimi sorumlu değildir. 3. Forumlara yazılan yazılardan sadece yazanlar sorumludur. 4. Forumlara yazdığınız yazıların hakaret, küfür ve cinsel içerikli olması nedeniyle bu yazılar site yönetimince tamamen kaldırılabilir ve kısmen sansürlenebilir. 5. Forum sitesi siyasi bir sitedir. Her siyasi görüşten kişiler özgürce yazabilir, Forumlara konular açabilir, veya yazılan konulara yorumlar ekleyebilir. 6. Forumlara katılanların hakaret, küfür ve iftira niteliğindeki yazıları sürekli tekrarlaması durumunda kişi forum sitesinden banlanır ve tekrar girişi engellenir. 7. Bir kişi yalnız bir tek kullanıcı adıyla üye olabilir. İkinci bir isimle üyelik durumunda kişinin tüm üyelikleri iptal edilir. FORMA YAZILAN TÜM YAZILANLARDAN YASALAR ÖNÜNDE YAZANLAR SORUMLUDUR. HİÇ BİR ŞEKİLDE SİTE YÖNETİMİ SORUMMU TUTULAMAZ. 9. Foruma üye olan tüm kişiler yukarıda belirtilen forum genel kurallarını ve özel şartları kabul etmiş sayılır.